Anchor 12

Anchor 3
Maja Ruszpel
Prezeska

Terapeutka uzależnień. Doświadczenia zbierała na stażu na Oddziale Dziennym Terapii Uzależnienia od Alkoholu w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie oraz współpracując z prywatnymi ośrodkami terapii. Obecnie - w procesie certyfikacji Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Konsultant ds. media i public relations. Pracowała dla Global Drug Policy program Open Society Foundations,  Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka oraz polskich agencji public relations. W pełni odpowiadała za działania promocyjne w Polsce dla Światowej Komisji ds. Polityki Narkotykowej (współpraca z Biurem Prezydenta Polski A. Kwaśniewskiego). Ma 15 letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii informacyjnych i społecznych.

Dziennikarka. Publikowała w licznych polskich mediach: "Dzienniku Gazecie Prawnej", "Zwierciadle", współpracowała z Radiem TOKFM. Współpracując z tygodnikiem Przekrój oraz portalem www.ngo.pl poświęconym polskiemu społeczeństwu obywatelskiemu i działaniom organizacji pozarządowych, zajmowała się wielokrotnie tematyką społeczną i edukacją.

Założyła oraz prowadzi Fundację Inspiratornia, która realizuje szereg kampanii społecznych i informacyjnych poświęconych współczesnym uzależnieniom, jak siecioholizm czy seksoholizm, a także poświęconych uzależnieniom chemicznym czyli uzależnieniu od narkotyków i alkoholu.

Ukończyła Pedagogikę Resocjalizacyjną na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Wcześniej ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie na Wydziale Wiedzy o Teatrze; Akademię im. Koźmińskiego na Wydziale Społecznej Odpowiedzialności Biznesu oraz Szkołę Specjalistów Psychoterapii  i Instruktorów Terapii Uzależnień w  Centrum Aktywnego Rozwoju i Edukacji Brok.

Anchor 4
Dominika Krzywotulska-Grydlik
Wiceprezeska

W latach 2005-2007 pracowała w dziale PR Centrum Sztuki Studio w Warszawie. Jako dziennikarka i recenzentka pisała m.in. dla miesięcznika "Foyer" i "Sceny". W latach 2007-2016 pracowała w dziale Strategii i Nowych Technologii jednej z większych polskich agencji pijarowych. Do jej zadań należał m.in. monitoring i dobór mediów zgodnych ze strategią klienta, przygotowywanie informacji prasowych czy tekstów do mediów branżowych, organizowanie konferencji prasowych oraz przygotowywanie prezentacji dla dziennikarzy i inwestorów. Współpracowała również z Fundacją Panoptykon działającej na rzecz wolności i ochrony praw człowieka w społeczeństwie nadzorowanym, uczącą m.in. jak zabezpieczyć swoje dane, komputer, portfel czy telefon przed wykorzystaniem; walczącą o to, by prawo chroniło wolności i prywatności każdego.

W Inspiratorni zajmuje się koordynacją i administracją projektów. Bierze udział w działaniach streetworkerskich i prowadzi szkolenia.

Furman
Elżbieta Stawecka

Pedagog, specjalista terapii uzależnienia od narkotyków, zaangażowana w prace na rzecz kobiet oraz osób zagrożonych wykluczeniem lub wykluczonych społecznie. Od 2017 roku wspiera osoby głuche i słabosłyszące w walce o pełny dostęp do sztuki, kultury, mediów. W 2018 roku uzyskała mandat radnej dzielnicy Praga - Południe gdzie zasiada w Komisji Oświaty oraz Komisji Polityki Społecznej i Zdrowia. Współpracuje z różnymi organizacjami pozarządowymi zajmującymi się pracą na rzecz osób uzależnionych.

Robert Poryzała

Architekt i grafik współpracujący z agencjami reklamowymi i kilkunastoma organizacjami pozarządowymi.

Tworzył projekty m.in. dla Polskiej Sieci Narkotykowej, Amnesty International czy Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Wśród jego klientów znajdują się banki (np. Alior Bank, BZWBK, Deutsche Bank), media (Marquard Polska (Playboy), Radio Zet, Radiostacja),  i duże firmy (m.in. Ambient Infinity, Polkomtel S.A., Polpharma, PZU, czy Sony.

Michał Buczek

Euro-rach Michał Buczek, posiadający certyfikat księgowy Ministra Finansów nr 66463/2014.

wsparcie

WESPRZYJ NAS

Jako wolontariusz

Jako darczyńca

Zgłoś się, żeby wspierać nas przy organizacji i realizacji naszych kampanii czy debat.

Napisz do nas: majaruszpel@gmail.com

Możesz wesprzeć nas finansowo przekazując darowiznę na konto:

VB Bank direct
21 2130 0004 2001 0531 3895 0005