PUBLIKACJE

Jak pracować z mediami - e-book

Fundacja Inspiratornia przygotowała e-book pt. "Jak pracować z mediami?".
E-book adresowany jest do osób zawodowo zajmujących się problematyką uzależnień behawioralnych. W przystępny sposób prezentuje informacje dotyczące tego jak rozpocząć, a następnie rozwijać i budować trwałe relacje z dziennikarzami.
Celem e-booka jest pomoc osobom zajmującym się uzależnieniami od czynności w popularyzacji tej problematyki w mediach.

DO POBRANIA

Poradnik dla gracza

Przy okazji szkoleń dla bukmacherów z zakresu Odpowiedzialnej Gry, Fundacja Inspiratornia przygotowała poradnik dla osób obstawiających zakłady online, poświęcony profilaktyce uzależnienia od hazardu, w którym znajdują się także zasady bezpiecznego grania.

DO POBRANIA

GODZINY KONTAKTU

WSPIERAJĄ NAS:

TU NAS ZNAJDZIESZ:

W razie potrzeby kontaktu w innym czasie, prosimy o przesłanie maila. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

PON. - PIĄT.

Zielone Zacisze 3 lok. 111